Lenker

  • Dræggens Buekorps (13. mai 1856) ( http://dreggens.no )
  • Fjeldets Bataljon (22. mai 1857) ( http://www.fjeldetsbataljon.com/ )
  • Laksevågs Bueskyttere (8. mai 1894) ( http://www.laksevaagsbueskyttere.no/ )
  • Løvstakkens Jægerkorps (11. mai 1903) ( http://www.lovstakkensjaegerkorps.com/ )
  • Markens Bataljon (4. juni 1859) ( http://www.markens-bataljon.com/ )
  • Mathismarkens Bataljon (15. juni 1887) ( http://www.mathismarkens.com/ )
  • Nordnæs Bataillon (3. mai 1858) ( http://nordnes-bataillon.no )
  • Nygaards Bataljon (14. juni 1857) ( http://www.nygaards-bataljon.com/ )
  • Sandvikens Bataljon (17. mai 1857) ( http://sandvikensbataljon.no )
  • Skansens Bataljon (22. mai 1860) ( http://www.skansensbataljon.com/ )
  • Skutevikens Buekorps (8. juni 1853) ( http://www.skutevikensbuekorps.com/ )
  • Sydnæs Bataljon (7. juni 1863) ( http://www.sydnaesbataljon.com/ )
  • Wesselengens Bataljon (24. april 1873) ( http://www.wesselengen.no/ )
  • Buekorpsene.com (opprettet 14. august 2004) ( http://www.buekorpsene.com/ )


Utskrift hentet fra: